Nesodden Vertshus, Lyngåsveien 24, Nesoddtangen


TURNERINGERPÅMELDING
Mandag 3. juni (17.30)Påmelding
Mandag 17. juni (17.30)(kommer)

Nesodden Vertshus blir Nesoddens nye arena for gratis pokerturneringer!

I løpet av tre mandager i henholdsvis mai og juni vil de beste få mulighet til å vinne innkjøp i høstens NM i poker! Turneringene er en fortsettelse av Granbars NM-rangering. Har du ikke vært med på turneringene på Granbar? Ingen problem. Vi vil i tillegg sette opp premier for hver enkelt turnering og en ekstra NM-billett for de som gjør det godt på Vertshuset!

Rangeringspremier

Hver gang du deltar i ei turnering vil du få poeng ut fra hvor godt du gjør det. Etter 8 turneringer kårer vi en vinner som få hovedpremien, men alle i topp 10 har mulighet til å være heldige!

1. plass: Innkjøp i NM i poker i oktober 2024 (verdi 5.000 kr)
2. – 10.plass: Loddtrekning om innkjøp i turboturneringen i NM i oktober 2024 (verdi 2.500 kr).

Fordi mange av deltakerne på Nesodden Vertshus kanskje ikke har deltatt i rangeringen frem til nå, så setter vi opp en EKSTRA premie!

Alle som kommer topp 3 i en av turneringene på Vertshuset: Loddtrekning om et ytterligere sete i NM-turboen (verdi 2.500 kr)!

Etter Runde 6 har disse tre hvert sitt lodd: Harald Otto, Thomas B og Jørgen Sø.

Ved loddtrekninger tildeles spillerne et antall lodd tilsvarende hvor mange av turneringene de har deltatt på. (Vertshuset-premien teller bare deltakelser på Vertshuset)

Ukentlige premier

I tillegg til rangeringspremier, som går til de beste over alle de åtte turneringene samlet, vil du også kunne vinne små premier i hver enkelt turnering.

Rangering

94 spillere har deltatt i minst 1 turnering i serien.

Stillingen etter 6 / 8 runder
#NavnPoengRunder
1Heidi P2156
2Henrik S2106
3Thomas B1853
4Andreas F1755
5Birgitta N1706
6Roar W1525
7Kenneth A1516
8Jørgen Sø1454
9Andre S P1404
10Johan G1385
11John S1354
12Jens S1335
13Charlotte B1304
14Robert T1154
15Harald Otto H1154
16Nikolai B1084
17Reinert A1005
18Christian G1001
19Cedrik G1004
20Bart Reidar1005
21Mats U905
22Jens C853
23Eilif S803
24Andreas D803
25Tommy706
26Erik H686
27Truls I655
28Håvard H582
29Anders G552
30Thomas F544
31Tarjei S544
32Lukas S503
33Leo C452
34Lena E451
35Torjus M404
36Nils Go401
37Kaja354
38Kristian K301
39Yngve B282
40Aslak R283
41Geir S251
42Fredrik W255
43Birk F251
44Stian E223
45Trygve K204
46Sven O-D204
47Martin H201
48Hans Henrik F204
49Trond E172
50Eivind L172
51Silje B161
52Lise G161
53Nikolaos T153
54Hans-Petter K141
55Gary M141
56Sean121
57Vlada102
58Trond G102
59Sigmund B102
60Nicolai102
61Narve102
62Kristoffer W102
63Erlend F102
64Arnt S102
65Wenche G51
66Vegard V51
67Tuva51
68Tomas H51
69Sebastian A51
70Sally51
71Petter Jo51
72Per M51
73Ole Martin L51
74Ola G51
75Mikolaj51
76Michail P51
77Mats O51
78Mats Jo51
79Martin Aa51
80Markus S51
81Marianne S51
82Konrad H51
83Kjetil L51
84Jason51
85Jakob C51
86Franskmann51
87Emanuel L51
88Edvin J51
89Dan Andre B51
90Constantin51
91Bjørnar B51
92Arturas51
93Arthur51
94Arnt A51

Resultater

Resultater legges ut dagen etter turneringene.

TORSDAG 20. MAI (NM-RANKING 6/8)

Mr HO (venstre) var nede i bare 1 bb heads-up, men kjempet seg tilbake til å vinne sin første turnering. Den uheldige andreplassen gikk til Thomas B, mens Jørgen Sø tok tredjeplassen.

Resultater i runde 6 / 8
#NavnPoeng
1Harald Otto H100
2Thomas B80
3Jørgen Sø70
4Andreas F60
5Birgitta N50
6Lena E45
7Håvard H40
8Roar W35
9Kristian K30
10Geir S25
11Kaja20
12Jens S18
13Lise G16
14Thomas F14
15Trond E12
16Kenneth A10
17Sally5
18Henrik S5
19Ole Martin L5
20Jakob C5
21Marianne S5
22Sven O-D5
23Andre S P5
24Kjetil L5
25Vlada5
26Robert T5
27Nikolaos T5
28Ola G5
29Mikolaj5
30Fredrik W5
31Franskmann5
32Mats Jo5
33Erik H5
34Constantin5
35Tommy5
36Bjørnar B5
37Reinert A5
38Heidi P5
39Wenche G5
40Emanuel L5
41Johan G5
42Mats U5
43Arturas5
44Narve5
45Truls I5
46Hans Henrik F5
47Mats O5
48Markus S5
49Tomas H5
50Vegard V5
51Eivind L5
52Jason5
53Petter Jo5
54Martin Aa5

TORSDAG 18. APRIL (NM-RANKING 5/8)

Robert T (venstre) vant til slutt runde 5 etter etter å ha bygget seg en monsterstack tidlig på finalebordet. 2. plassen gikk til John S (høyre), og 3. plassen fikk Eilif S (midten)

Resultater i runde 5 / 8
#NavnPoeng
1Robert T100
2John S80
3Eilif S70
4Andre S P60
5Heidi P50
6Kenneth A45
7Jørgen Sø40
8Mats U35
9Erik H30
10Reinert A25
11Henrik S20
12Håvard H18
13Birgitta N16
14Gary M14
15Roar W12
16Tommy10
17Charlotte B5
18Kristoffer W5
19Nikolaos T5
20Trond G5
21Kaja5
22Andreas F5
23Bart Reidar5
24Vlada5
25Fredrik W5
26Stian E5
27Tarjei S5
28Harald Otto H5

TORSDAG 4. APRIL (NM-RANKING 4/8)

Thomas B (venstre) vant til slutt runde 4 etter en lang Heads-Up mot Bart Reidar (midten). Kenneth A (høyre) tok tredjeplassen.

Resultater i runde 4 / 8 – April
#NavnPoeng
1Thomas B100
2Bart Reidar80
3Kenneth A70
4Cedrik G60
5Henrik S50
6Truls I45
7Charlotte B40
8Roar W35
9Jørgen Sø30
10Torjus M25
11Tommy20
12Erik H18
13Birgitta N16
14Hans-Petter K14
15Stian E12
16Johan G10
17Heidi P5
18Robert T5
19Andre S P5
20Tarjei S5
21Nikolaos T5
22Trygve K5
23Thomas F5
24Hans Henrik F5
25Michail P5
26Sven O-D5
27Nikolai B5
28Jens S5
29Andreas F5

ONSDAG 13. MARS (NM-RANKING 3/8)

Et rekordstort felt på 46 spillere ble ti slutt vunnet av Christian G (midten) foran Henrik S (høyre) og Andre S (venstre) på henholdsvis 2. og 3. plass.

Resultater i runde 3 / 8 – Mars
#NavnPoeng
1Christian G100
2Henrik S80
3Andre S70
4Jens S60
5Roar W50
6Heidi P45
7Leo C40
8Mats U35
9Tarjei S30
10Birk F25
11John S20
12Aslak R18
13Silje B16
14Birgitta N14
15Sean12
16Lukas S10
17Torjus M5
18Kenneth A5
19Truls I5
20Tommy5
21Sven O-D5
22Arthur5
23Sigmund B5
24Hans Henrik F5
25Thomas F5
26Kaja5
27Nikolai B5
28Bart Reidar5
29Johan G5
30Dan Andre B5
31Cedrik G5
32Trond G5
33Jørgen S5
34Jens C5
35Erlend F5
36Andreas F5
37Sebastian A5
38Andreas D5
39Reinert A5
40Arnt S5
41Erik H5
42Tuva5
43Trygve K5
44Thomas B5
45Robert T5
46Fredrik W5

TORSDAG 29. FEBRUAR (NM-RANKING 2/8)

Topp 3 i februar, fra venstre: Heidi P (3.plass), Andreas F (1.plass) og Nicolai B (2.plass).

Resultater i runde 2 / 8 – Februar
#NavnPoeng
1Andreas F100
2Nikolai B80
3Heidi P70
4Birgitta N60
5Henrik S50
6Jens S45
7Nils Go40
8Jens C35
9Thomas F30
10Tommy25
11Roar W20
12Johan G18
13Kenneth A16
14Tarjei S14
15Yngve B12
16John S10
17Trond E5
18Truls I5
19Eilif S5
20Konrad H5
21Charlotte B5
22Reinert A5
23Sven O-D5
24Cedrik G5
25Narve5
26Hans Henrik F5
27Anders G5
28Kaja5
29Trygve K5
30Sigmund B5
31Lukas S5
32Bart Reidar5
33Mats U5
34Edvin J5
35Aslak R5
36Andreas D5
37Torjus M5
38Fredrik W5
39Mr. Ho5
40Erik H5
41Nicolai5
42Erlend F5
43Arnt S5

TORSDAG 25. JANUAR (NM-RANKING 1/8)

Topp 3 i januar, fra venstre: Charlotte B (2.plass), Johan G (1.plass) og Andreas D (3.plass)

Resultater i runde 1 / 8 – Januar
#NavnPoeng
1Johan G100.00
2Charlotte B80.00
3Andreas D70.00
4Reinert A60.00
5Anders G50.00
6Jens C45.00
7Heidi P40.00
8Lukas S35.00
9Cedrik G30.00
10John S25.00
11Martin H20.00
12Nikolai B18.00
13Yngve B16.00
14Birgitta N14.00
15Eivind L12.00
16Mats U10.00
17Bart Reidar5.00
18Arnt A5.00
19Jens S5.00
20Eilif S5.00
21Leo C5.00
22Harald Otto H5.00
23Fredrik W5.00
24Kristoffer W5.00
25Aslak R5.00
26Trygve K5.00
27Kenneth A5.00
28Tommy5.00
29Truls I5.00
30Per M5.00
31Nicolai5.00
32Erik H5.00
33Stian E5.00
34Torjus M5.00
35Henrik S5.00

Vil du spille mer? Se oversikten over alle pokerturneringer og arrangementer pubspill.no pla